THANKS YEA COS USHA BLOG PIA . SYG KORANG :) NANTI DTG LHAA LAGI ..

Sunday, 25 December 2011

usha jap :)




assalamualaikum :)
*hye :)
*im lailatulsopia , korang boleh pnggl pia jea :)
*im 16 years old
*30 march 1995
*hospital batu gajah , perak
*pink , prple , hitam n putih
*suke makan aiskrim :) yumm yumm
*status ? sudah d taken lhaa
*tahun depan SPM . alahai cuak !
#doa kn pia k :)
muahh ! aww gatal :P



No comments:

Post a Comment

DA BACE ERH ENTRY PIA :)
ALAHAI MALU LHAA PLAK ! AWW !HEHE
ALAA RAJEN LHAA TNGAN TU COMMENT2 ..
TA NA COMMENT TAK PEE . JGN TAKOWT .. PIA TAK MKN ORG .
NANTI USHA LHAA LAGI K . MUAH ! HEHE
KBHAI