THANKS YEA COS USHA BLOG PIA . SYG KORANG :) NANTI DTG LHAA LAGI ..

Sunday, 25 December 2011

akibat maen maen :(



  assalamualaikum :)
hye ! korang sehad ?
pia shad , tpi tangan jea skit skit . :(
sbb ??? ha na tao kee npe ?
btol nie na tao npe ? tpi korang kalau bce cite nie , jgn gelak kn pia taw !
haha ! malu lhaa pia . bce diam2 law nak tergelak korang ttp mulut rapat2 oke :)
nie lhaa yg pia nak cite ..
cite nye cm nie . pia na bsoh kaen pagi tu dlam bilik air .
dgn semangat nye brus kaen . dgn maen sbun nye . mmg best lhaa kn maen sbun . buat buih sbun :P
*macam budak2 . padahal tahun dpn SPM pia oii ..
oke2 sory sory iklan plak . haha
dah abis bsoh kaen tu . pia boleh plak g lompat lompat atas kaen tu ..
tibe2 .. BEDEBAB mcm nangke jatoh daa .. haha
*padan muke kn org basuh kaen laen kali syess skit . nie maen2 ..
mmg skit ohh . terutame tngan pia .. mmg skit :( sbb terhntak dkat lantai . .
adoi rase mcm na nangis pown ade time tu .. tpi na wt cm ne da na jadi nangke busuk plak pgi tu . haha ..
*laen kali sumpah aku ta maen maen da ..
#moral of the story . korang jgn lhaa maen2 law time wt keje .. huh padah weyy ..
haaaa ! haaa ! ttp mulut jgn bukak2 .. na gelak kn pia lhaa tu :(
:THE AND: KBHAI ..


No comments:

Post a Comment

DA BACE ERH ENTRY PIA :)
ALAHAI MALU LHAA PLAK ! AWW !HEHE
ALAA RAJEN LHAA TNGAN TU COMMENT2 ..
TA NA COMMENT TAK PEE . JGN TAKOWT .. PIA TAK MKN ORG .
NANTI USHA LHAA LAGI K . MUAH ! HEHE
KBHAI